10 DŮVODŮ PROČ PRÁVĚ K NÁM?

1. Cvičíme ve vlastních profesionálně vybavených prostorách se speciálním povrchem (tatami), určené pro tréninky karate. Podlaha je příjemně teplá a odpružená.
2. Dětem se věnujeme individuálně.
3. Podporujeme a budujeme u dětí týmového ducha.
4. Začátečníci, mírně pokrčilí i pokročilí jsou v samostatných skupinách dle věku a pásku.
5. Trenéři jsou licencovaní zkušební komisaři a rozhodčí.
Závodníci z řad dětí a mládeže, jsou mistři a medailisté z MČR v tradičním karate Fudokan Shotokan a S.K.I.F., vicemistři z MS Itálie v tradičním karate ITKF a medailisté z MS Fudokan Rumunsko. Dále jsou medailisté a vítězové krajských pohárů ČSKe (Olympijské karate). Kadeti (dorostenci) jsou v české reprezentaci tradičního karate Fudokan Shotokan.
7. Protože trenéři mají své vlastní děti (dcera Klára 11 let a syn Viktor 10 let), které také cvičí karate v akademii, dobře víme, co děti potřebují.
8. Naše akademie je členem národních i mezinárodních svazů tradičního i sportovního karate. (Sportovní karate bude v roce 2020 na Olympiádě v Tokyu).
9. Každý si sám zvolí, zda chce soutěžit, učit se sebeobranu, cvičit si jen pro sebe, zlepšit si fyzickou kondici, či jen tak protáhnout si tělo. Soutěže jsou pouze jako doplnění a porovnání si svých dovednosti v karate.
10. Máme celkem tři tělocvičny (japonsky dojo) o rozměrech: 130m2, 260m2 a 150m2), oddělené sociální zázemí včetně oddělených sprch, 3 velké šatny a čekárna s automatem na kávu.

NÁBOR PO CELÝ ROK

“ Rádi vám podáme veškeré potřebné informace o nás i o tréninku a odpovíme na vaše veškeré dotazy osobně „

POŘÁDÁME LETNÍ I ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

  • Každý rok pořádáme letní a zimní soustředění, kterého se mohou zúčastnit všichni členové. Na tomto soustředění jsou speciální tréninky a program kolektivních soutěží a her.

NAŠE PROSTORY "JAPONSKY DOJO"

ZÁVODNÍ ÚSPĚCHY

ZÁVODNÍ TÝM

Vybraní závodníci (vybírá hlavní trenér) z naší akademie z řad dětí, se účastní soutěží, kde se setkáváme s různými styly karate a kde si naši závodníci mohou své síly a dovednosti porovnat jak v tradiční tak i sportovní formě karate. V závodním týmu děti absolvují speciální tréninky zaměřené pro závodní disciplíny. Náš závodní tým se účastní a reprezentuje naší akademii a českou republiku na pohárech talentů, národních pohárech, mistrovství České republiky, Evropských i Světových pohárech (ME, MS), přátelských mezinárodních soutěží,  krajských pohárech, otevřeném mistrovství Moravy a Slezska, Grand Prix v tradičním i ve sportovním karate. Na soutěžích naši závodníci získávají řadu úspěchů, obsazují přední příčky v řadě závodních kategorií nebo vybojovali pohár za nejúspěšnější klub na soutěži. Výsledky našeho závodního týmu zde …

DALŠÍ INFORMACE

CO VŠE MŮŽETE VYUŽÍT ZA CENU JIŽ OD 400 KČ ZA MĚSÍC?

  • tréninky dle rozpisu až 3x týdně pondělí, středy a čtvrtkywww.akademiekarateolomouc.cz/rozpis-treninku/
  • klubové semináře karate a sebeobrany pro děti i dospělé zvlášť (akce zpoplatněny od 50 do 100 Kč)
  • zkoušky na pásky (technické stupně KYU a DAN jsou zpoplatněny dle platého ceníku svazu)
  • soutěže, národní i mezinárodní úrovně (startovné dle propozic)
  • speciální přípravné tréninky na zkoušky a soutěže (zdarma pro členy)
  • individuální soukromé lekce dle ceníku: http://www.akademiekarateolomouc.cz/rozpis-treninku/
  • víkendové tréninky zaměřené na kumite, kondice, kata pro děti i dospělé zvlášť (akce zpoplatněny od 50 do 100 Kč)
  • Víkendové akce jako je „NOC V DOJO“ a další TEAMBUILDING (akce zpoplatněny od 150 do 500 Kč)

 

ROZDĚLENÍ DO SKUPIN

KARATE PRO DĚTI 5 až 8 LET
KARATE PRO DĚTI 9 až14 LET
KARATE MLÁDEŽ A DOSPĚLÍ OD 15 LET

REZERVACE ON-LINE

Co se bude dít po odeslání rezervace?

Vaši rezervaci zaevidujeme a místo vám rezervujeme. Zašleme vám informace a na email, kdy vám začne první trénink. Rádi vám podáme veškeré potřebné informace o nás, tréninku a odpovíme na vaše dotazy. Na tréninku obdržíte písemnou přihlášku do akademie, kterou zaevidujeme a po uhrazení roční známky a uhrazením ceny za průkaz vám potvrdíme registraci do České unie bojových umení a národního svazu karate včetně potrzení do průkazu karate.