10 DŮVODŮ PROČ PRÁVĚ K NÁM?

1. Cvičíme ve vlastních profesionálně vybavených prostorách se speciálním povrchem (tatami), určené pro tréninky karate. Podlaha je příjemně teplá a odpružená.
2. Dětem se věnujeme individuálně.
3. Podporujeme a budujeme u dětí týmového ducha.
4. Začátečníci jsou v samostatných skupinách dle věku (skupina děti 5-9 let a 10-14 let).
5. Trenéři jsou licencovaní, zkušení a zároveň zkušební komisaři a rozhodčí.
6. Asistenti jsou mistři ČR, medailisté z MS, ME v tradičním karate a jsou zkušení závodníci, kteří si porovnávají své zkušenosti na národních i mezinárodní úrovních, jsou zároveň v české reprezentaci tradičního karate, na trénincích předávají své zkušenosti tak jak je učili trenéři.
7. Protože trenéři mají své vlastní děti (dcera Klára a syn Viktor), které také cvičí karate v akademii, dobře víme, co děti potřebují.
8. Naše akademie je členem národních i mezinárodních svazů tradičního i sportovního karate. (Sportovní karate bude v roce 2020 na Olympiádě v Tokyu).
9. Každý si sám zvolí, zda chce soutěžit, učit se sebeobranu, cvičit si jen pro sebe, zlepšit si fyzickou kondici, či jen tak protáhnout si tělo. Soutěže jsou pouze jako doplnění a porovnání si svých dovednosti v karate.
10. Máme celkem tři tělocvičny (japonsky dojo) o rozměrech: 130m2, 260m2 a 150m2), oddělené sociální zázemí včetně oddělených sprch, 3 velké šatny a čekárna s automatem na kávu.

NÁBOR DĚTÍ PO CELÝ ROK!

POŘÁDÁME LETNÍ I ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

  • Každý rok pořádáme letní a zimní soustředění, kterého se mohou zúčastnit všichni členové. Na tomto soustředění jsou speciální tréninky a program kolektivních soutěží a her.

NAŠE PROSTORY "JAPONSKY DOJO"

ZÁVODNÍ ÚSPĚCHY

ZÁVODNÍ TÝM

Závodní tým naší akademie z řad dětí, se účastní soutěží, kde se setkáváme s různými styly karate a kde si naši závodníci mohou své síly a dovednosti porovnat jak v tradiční tak i sportovní formě karate. V závodním týmu děti absolvují speciální tréninky zaměřené pro závodní disciplíny. Náš závodní tým se účastní a reprezentuje naší akademii na pohárech talentů, národních pohárech, mistrovství České republiky, Evropských i Světových pohárech (ME, MS) v tradičním karate ale také na krajských pohárech a soutěžích např: otevřené mistrovství Moravy a Slezska, Grand Prix a dalších soutěží sportovního karate. Na soutěžích naši závodníci získávají řadu úspěchů, obsazují přední příčky v řadě závodních kategorií nebo vybojovali pohár za nejúspěšnější klub na soutěži. Výsledky našeho závodního týmu zde …

INFORMACE O CENÁCH

KOLIK MĚ TO BUDE STÁT?

CO JE VŠE OBSAŽENO V ČLENSKÉM PŘÍSPĚVKU?

  • tréninky pondělí a středywww.akademiekarateolomouc.cz/rozpis-treninku/
  • klubové semináře karate a sebeobrany (pro děti i dospělé zvlášť), vč. občerstvení
  • víkendové (sobotní celodenní) tréninky zaměřené na: kumite, kondice, kata (pro děti i dospělé zvlášť), vč. občerstvení
  • noc v dojo pro děti, (pro menší a větší děti zvlášť), vč. večeře i snídaně
  • vánoční večírek pro děti, vč. občerstvení
  • vánoční večírek pro dospělé, vč. občerstvení
  • mikuláš pro všechny členy akademie, vč. občerstvení

 

ROZDĚLENÍ DO SKUPIN

KARATE PRO DĚTI 6 až 8 LET
KARATE PRO DĚTI 9 až14 LET
MLÁDEŽ A DOSPĚLÍ OD 15 LET

REGISTRACE ON-LINE

Co se bude dít po odeslání registrace?

Vaši registraci zaevidujeme a místo vám rezervujeme. Budeme Vás očekávat v týdnu náboru a to 12.9. nebo 14.9. v 18h a v týdnu náboru 18.9. nebo 20.9. v 16h. Na informační schůzce vám podáme veškeré potřebné informace o nás, tréninku a rádi odpovíme na vaše dotazy.